Newsy ze świata

Z pobytem w Chorwacji zbiegły się dwa ciekawe wydarzenia, w których wzięliśmy udział – najpierw zostaliśmy zaproszeni do powiedzenia kilku słów o naszym pomyśle na podróżowanie, a potem nasze fotografie zakwalifikowały się do ostatniego etapu konkursu Fotoglob na tegorocznych Kolosach.

Na portalu Tanie-loty podzieliliśmy się naszymi doświadczeniami, jak godzimy liczne wyjazdy z pracą. Jest też kilka słów o ulubionych kierunkach, jedzeniu i pocztówkach. Zapraszamy do poczytania, a w razie pytań zapraszamy na założony specjalnie na forum wątek.

a1

Drugą dobrą nowiną jest fakt, że ze wszystkich prac konkursowych nadesłanych na tegoroczne Kolosy, pięć zdjęć Asi zostało zakwalifikowało się do kolejnego etapu konkursu. Po raz dziesiąty tej wielkiej imprezie podróżniczej towarzyszy wystawa fotografii, a po raz pierwszy mamy szansę być na niej laureatami a nie gośćmi! Aby jednak nasze prace zostały wybrane do festiwalowej 24-ki, potrzebne są Wasze głosy. Niestety wymagane jest zarejestrowanie się, ale serdecznie zachęcamy do poświęcenia chwili i oddania głosu :-) Dla ułatwienia poniżej fotografie (znane Wam już z bloga), na które możecie zagłosować.

Natura: Zachód słońca na Salar de Uyuni

Natura: Pustynia boliwijska

Zachód słońca na Salar de Uyuni Pustynia boliwijska

Człowiek: Balijczyk z Tanah Lot
Człowiek: Dzieci z Gilimanuk
Człowiek: Biegacz z Lomboku

Balijczyk z Tanah Lot Dzieci z Gilimanuk Biegacz z Lomboku

Z góry dziękujemy za Waszą pomoc i – mamy nadzieję – do zobaczenia w Gdyni!