Komu, komu pocztówkę z Turcji?

Gwiazdka tuż, tuż, wszyscy w świątecznym pośpiechu biegają za choinką, prezentami i olejem lnianym. My oczywiście też w amoku, tyle że idąc po bombki na strych wciągamy od razu plecaki i śpiwory. Już za 5 dni będziemy jeść najlepszy kebab w Stambule i palić fajkę wodną w którejś z kafejek przy moście Galata.

Póki co trudno to jednak ogarnąć. Nie bierzemy bowiem tym razem laptopa i wśród natłoku przygotowań nadrabiamy jeszcze wpisy dla Was, żebyście nie odczuli zbytnio naszej nieobecności. W związku z tym zapowiadany konkurs na pocztówki z Turcji (któż nie lubi dostawać pocztówek!!!) będzie się odnosił do kwestii, które pojawiły się przy okazji podsumowywania roku 2011 i planowania roku 2012. Wyjaśnienia i odpowiedzi pojawiać się będą w kolejnych wpisach (publikacja wpisów kończy głosowanie). Zaczynamy zatem!

IMGP1297

 

Pytania konkursowe brzmią:

1. Ile dni w 2011 roku Asia spędziła w podróży?(rozstrzygnięcie 30.grudnia)

2. Ile pocztówek z podróży dostaliśmy od Was w 2011 roku? (rozstrzygnięcie 1.stycznia)

3. Znając po wpisach Asi ulubione kierunki podróży, jak myślicie: jak nazywa się kraj, w którym Asia została poczęta i pojawiła się szansa, że  pojedzie tam w roku 2012? (rozstrzygnięcie 4.stycznia)

 

Na odpowiedzi czekamy w komentarzach pod tym wpisem. Można odpowiadać na wszystkie trzy pytania zaznaczając numerami, o które chodzi. Jeśli będzie więcej poprawnych odpowiedzi, to wybierzemy tą, która przyszła najszybciej. Mamy nadzieję, że pachnące chałwą kartki tureckie Wam się spodobają! Powodzenia!

Ufale

ps. Mamo, nie odpowiadaj na pytanie trzecie ;-)